Lid worden

Iedereen kan lid worden van Show- en Marchingband Tamarco. Speel je al een muziekinstrument? Grote kans dat je meteen plaats kan nemen in de show- en marchingband of in onze stageband Tamarco Next. Wil je graag een instrument leren spelen? Ook dan ben je bij Tamarco aan het juiste adres!

Algemeen:

Spelen bij onze vereniging betekent dat je onderdeel bent van een groot orkest wat regelmatig optredens in binnen- en buitenland verzorgt. We repeteren elke woensdag in ons clubgebouw en eens in de maand hebben we op zondag looprepetitie in de sporthal.

Bij Show- en Marchingband Tamarco vinden we het belangrijk dat iedereen de mogelijkheid krijgt een instrument te bespelen. Samen muziek maken is waardevol en daarom komen leerlingen na het behalen van het A-diploma in het leerlingenorkest. Dat orkest speelt eens in de drie weken op de zaterdagochtend van 10:00 uur tot 12:00 uur. Leren marcheren is tijdens deze repetitie een vast onderdeel. Tamarco is géén muziekschool, wij investeren in onze leerlingen zodat ze na het behalen van de diploma’s mee gaan lopen in de show- en marchingband.

Meer dan muziek:

Leden van Show- en Marchingband Tamarco geven aan zich direct thuis te voelen bij de vereniging. Een warme groep mensen waar iedereen zich welkom voelt. Daar zijn we trots op. We organiseren jaarlijks meerdere activiteiten speciaal voor onze leden, waar familie en vrienden ook welkom zijn. Denk aan het kerstdiner, de Tamarco Zomerdag of samen het songfestival of een film kijken op groot scherm.

Leer een instrument bespelen oftewel MuziTalent:

Onze leerlingen noemen we MuziTalenten. Iedereen vanaf 8 jaar kan een instrument leren bespelen. Je krijgt elke week een les van 30 minuten en een instrument in bruikleen van de vereniging. De lessen zijn individueel en worden door ervaren instructeurs gegeven. Vanaf les één ben je lid van de show- en marchingband en als het hele traject doorlopen is loop je mee met het orkest. Tussendoor ontvang je uiteraard diploma’s en na het eerste diploma ga je al meespelen in het leerlingenorkest.

Geen idee welk instrument je wilt spelen? Geen probleem, samen met jou zoeken we een instrument wat bij je past. Probeer ze bij de kennismaking allemaal maar eens uit.

Bekijk hier het leerlingentraject van binnenkomst tot aan meespelen met de show- en marchingband.

Mini-MuziTalent:

Voor de jonge muzikale talenten in de leeftijd van 5 tot 8 zijn er ook mogelijkheden. Onze Mini-MuziTalenten zetten in groepsverband de eerste stappen in de muzikale carrière. Zo leren ze de verschillende instrumenten kennen,  worden de ritmes geklapt en maken ze spelenderwijs kennis met de eerste noten op de notenbalk. Uiteraard komt er zo nu en dan ook even iemand een instrument bespelen. Het gaat nog moeilijk worden er eentje uit te kiezen als ze straks 8 jaar oud zijn.

Blokfluit:

Vanaf 6 jaar kan je bij Tamarco op blokfluitles. Deze lessen zijn een goede eerste stap en basis voor wanneer je een instrument mag gaan kiezen. De eerste noten zijn al geleerd en de eerste tonen zijn al gespeeld.

Word lid:

Neem contact op met Anneloes Meijer – aanmelden@tamarco.nl – 0624187014 en bespreek de mogelijkheden. Uiteraard mag je ook altijd op de woensdagavond of zaterdagmiddag binnen stappen in ons clubgebouw. We vertellen je graag alles over onze vereniging.

Wist je dat….

… muziek maken ontzettend gelukkig maakt, zeker als je het van jongs af aan speelt, en je tegelijkertijd aan je conditie werkt? En bij Show- en Marchingband Tamarco is het ook nog eens interessant. Want je speelt samen met muzikanten van alle leeftijden, lidmaatschap kost slechts € 17,50 per maand (€35,– voor leerlingen), je krijgt een instrument in bruikleen en jouw uniform voor op straat maken we helemaal op maat.

Optredens

De agenda van Tamarco is onder een sterk voorbehoud. Alle optredens zijn tot nader order uitgesteld.

26/2 Carnavalsoptocht Bonn(D)
27/2 Carnavalsoptocht Meckenheim(D)
28/2 Carnavalsoptocht Eschweiler(D)
18/4 Streetparade Hervé(B)
27/4 Aubade Leiderdorp
27/4 Streetparade Voorschoten
4/5 Dodenherdenking Leiderdorp
8/5 Bevrijdingstaptoe Leiderdorp (DEF)
24/6 Avond4Daagse Leiderdorp (DEF)
25-26/6 Festival Beauvais(F) (DEF)
13/8 Flowerparade Katwijk/Noordwijk
10/9 Streetparade Delft
2/10 Verenigingstaptoe Leiden

Looprepetities

De looprepetities zijn op zondag in sporthal De Does Leiderdorp van 10:00 uur tot 14:00 uur en op woensdag in de Rijnstreekhal te Alphen a/d Rijn van 19:30 uur tot 22:00 uur

Woensdag 2 februari
Zondag 20 februari
Woensdag 2 maart
Zondag 13 maart
Woensdag 30 maart Op zaterdag 9 en zondag 10 april – trainingsweekend locatie onbekend

Leerlingrepetities

De leerlingrepetities zijn op de zaterdagmorgen van 10:00 uur tot 12:00 uur. Het eerste uur is muzikaal o.l.v. Hans en het tweede uur is marcheren o.l.v. Niels

29 januari
19 februari
12 maart
23 april
14 mei
4 juni

Kaartrooster

Koppelklaverjassen bij Tamarco is op vrijdag vanaf 20:00 uur en op zondag vanaf 14:00 uur. Wij hanteren de richtlijnen volgens het RIVM en vragen de bezoekers deze absoluut in acht te nemen.

Tot nadere orde is alles stilgelegd i.v.m. COVID-19 maatregelen

Rooster
vrijdag 14 januari 2022
zondag 23 januari 2022
vrijdag 28 januari 2022
zondag 6 februari 2022
vrijdag 11 februari 2022
zondag 20 februari 2022
vrijdag 25 februari 2022
zondag 6 maart 2022
vrijdag 11 maart 2022
zondag 20 maart 2022
vrijdag 25 maart 2022
zondag 3 april 2022
vrijdag 8 april 2022
vrijdag 15 april 2022
zondag 24 april 2022 GEEN KAARTEN
zondag 1 mei 2022
vrijdag 6 mei 2022
zondag 15 mei 2022
vrijdag 20 mei 2022
vrijdag 3 juni 2022

Overige activiteiten

Rommelmarkt
24 april van 10-14 u