Lid worden

Iedereen kan lid worden van Show- en Marchingband Tamarco. Speel je al een muziekinstrument? Grote kans dat je meteen plaats kan nemen in de show- en marchingband of in onze stageband Tamarco Next. Wil je graag een instrument leren spelen? Ook dan ben je bij Tamarco aan het juiste adres!

Algemeen:

Spelen bij onze vereniging betekent dat je onderdeel bent van een groot orkest wat regelmatig optredens in binnen- en buitenland verzorgt. We repeteren elke woensdag in ons clubgebouw en eens in de maand hebben we op zondag looprepetitie in de sporthal.

Bij Show- en Marchingband Tamarco vinden we het belangrijk dat iedereen de mogelijkheid krijgt een instrument te bespelen. Samen muziek maken is waardevol en daarom komen leerlingen na het behalen van het A-diploma in het leerlingenorkest. Dat orkest speelt eens in de drie weken op de zaterdagochtend van 10:00 uur tot 12:00 uur. Leren marcheren is tijdens deze repetitie een vast onderdeel. Tamarco is géén muziekschool, wij investeren in onze leerlingen zodat ze na het behalen van de diploma’s mee gaan lopen in de show- en marchingband.

Meer dan muziek:

Leden van Show- en Marchingband Tamarco geven aan zich direct thuis te voelen bij de vereniging. Een warme groep mensen waar iedereen zich welkom voelt. Daar zijn we trots op. We organiseren jaarlijks meerdere activiteiten speciaal voor onze leden, waar familie en vrienden ook welkom zijn. Denk aan het kerstdiner, de Tamarco Zomerdag of samen het songfestival of een film kijken op groot scherm.

Leer een instrument bespelen oftewel MuziTalent:

Onze leerlingen noemen we MuziTalenten. Iedereen vanaf 8 jaar kan een instrument leren bespelen. Je krijgt elke week een les van 30 minuten en een instrument in bruikleen van de vereniging. De lessen zijn individueel en worden door ervaren instructeurs gegeven. Vanaf les één ben je lid van de show- en marchingband en als het hele traject doorlopen is loop je mee met het orkest. Tussendoor ontvang je uiteraard diploma’s en na het eerste diploma ga je al meespelen in het leerlingenorkest.

Geen idee welk instrument je wilt spelen? Geen probleem, samen met jou zoeken we een instrument wat bij je past. Probeer ze bij de kennismaking allemaal maar eens uit.

Bekijk hier het leerlingentraject van binnenkomst tot aan meespelen met de show- en marchingband.

Mini-MuziTalent:

Voor de jonge muzikale talenten in de leeftijd van 5 tot 8 zijn er ook mogelijkheden. Onze Mini-MuziTalenten zetten in groepsverband de eerste stappen in de muzikale carrière. Zo leren ze de verschillende instrumenten kennen,  worden de ritmes geklapt en maken ze spelenderwijs kennis met de eerste noten op de notenbalk. Uiteraard komt er zo nu en dan ook even iemand een instrument bespelen. Het gaat nog moeilijk worden er eentje uit te kiezen als ze straks 8 jaar oud zijn.

Blokfluit:

Vanaf 6 jaar kan je bij Tamarco op blokfluitles. Deze lessen zijn een goede eerste stap en basis voor wanneer je een instrument mag gaan kiezen. De eerste noten zijn al geleerd en de eerste tonen zijn al gespeeld.

Word lid:

Neem contact op met Anneloes Meijer – aanmelden@tamarco.nl – 0624187014 en bespreek de mogelijkheden. Uiteraard mag je ook altijd op de woensdagavond of zaterdagmiddag binnen stappen in ons clubgebouw. We vertellen je graag alles over onze vereniging.

Wist je dat….

… muziek maken ontzettend gelukkig maakt, zeker als je het van jongs af aan speelt, en je tegelijkertijd aan je conditie werkt? En bij Show- en Marchingband Tamarco is het ook nog eens interessant. Want je speelt samen met muzikanten van alle leeftijden, lidmaatschap kost slechts € 17,50 per maand (€35,– voor leerlingen), je krijgt een instrument in bruikleen en jouw uniform voor op straat maken we helemaal op maat.

Optredens

Agenda van Show- en Marchingband Tamarco

Looprepetities

Zondag 15 januari – De Does
Zondag 12 februari – De Does
Zondag 19 maart – De Does
Zondag 23 april – De Does

Leerlingrepetities

De leerlingrepetities zijn op de zaterdagmorgen van 10:00 uur tot 12:00 uur. Het eerste uur is muzikaal o.l.v. Hans en het tweede uur is marcheren o.l.v. Niels

3 december
7 januari
4 februari
25 februari
18 maart
8 april
29 april
20 mei
10 juni
1 juli

Kaartrooster

Koppelklaverjassen bij Tamarco is op vrijdag vanaf 20:00 uur en op zondag vanaf 14:00 uur. Wij hanteren de richtlijnen volgens het RIVM en vragen de bezoekers deze absoluut in acht te nemen.

Rooster

Zondag 18 september
• Vrijdag 23 september
• Zondag 2 oktober – GEEN klaverjassen
• Vrijdag 7 oktober
• Zondag 16 oktober – GEEN klaverjassen i.v.m. Rommelmarkt
• Vrijdag 21 oktober
• Zondag 30 oktober
• Vrijdag 4 november
• Zondag 13 november
• Vrijdag 18 november
• Zondag 27 november
• Vrijdag 2 december
• Zondag 11 december
• Vrijdag 30 december

2023

• Zondag 8 januari – GEEN klaverjassen i.v.m. Nieuwjaarsreceptie
• Vrijdag 13 januari
• Zondag 22 januari
• Vrijdag 27 januari
• Zondag 5 februari
• Vrijdag 10 februari
• Zondag 19 febr. – onder voorbehoud in verband met optreden Tamarco
• Vrijdag 24 februari
• Zondag 5 maart
• Vrijdag 10 maart
• Zondag 19 maart
• Vrijdag 24 maart
• Zondag 2 april
• Vrijdag 7 april
• Zondag 16 april – GEEN klaverjassen i.v.m. Rommelmarkt
• Vrijdag 21 april
• Zondag 30 april
• Vrijdag 5 mei – onder voorbehoud in verband met optreden Tamarco
• Zondag 14 mei
• Vrijdag 19 mei
• Vrijdag 2 juni – Afsluiting kaartseizoen
• Vrijdagen 9, 16, 23 en 30 juni nog niet definitief

Overige activiteiten

Komend seizoen zijn er weer veel nieuwe activiteiten.

2023
• Zondag 8 januari – Nieuwjaarsreceptie
• Zondag 16 april – Rommelmarkt